Nervozohet Adriana, kërkon “mjaltë për kolona” në trafik

Kurti për Vuçiqin: President i frikës, i frikësimit dhe kërcënimit

Adriana Matoshi nervozohet me tollovinë në trafik.

Kolonat e veturave janë problematikë në çdo pjesë të kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës.
Lidhur me këto kolona së fundmi ka folur edhe aktorja e njohur kosovare, njëherësh deputetja Adriana Matoshi, shkruan lajmi.net.

Ajo në një InstaStory ironizoi me këto kolona duke ‘kërkuar’ mjaltë për kolona.

“Përshëndetje, shpresoj që jeni mirë, po po më vyen ndihma juaj, mos rasisht dikush din ku ka mjaltë për kolonë, nëse dini ju lutem më shkruani, ju dua”, tha ajo.

Kurti për Vuçiqin: President i frikës, i frikësimit dhe kërcënimit