Neymar merr vendim, po largohet nga PSG

Ja kur Lukaku arrin te Inter për testet mjekësore

Surprizë totale në botën e futbollit.

Sipas asaj që raportoi ‘RMC Sport’ të dielën, Neymar nuk do të ishte plotësisht rehat në PSG dhe nuk përjashton mundësinë e largimit nga klubi parizian në këtë afat kalimtar, pavarësisht se ai ka ende kontratë deri në vitin 2027 me francezët, përcjell ORAinfo.

Ja kur Lukaku arrin te Inter për testet mjekësore

Braziliani thuhet se është ndjerë i sulmuar nga deklaratat e fundit të Nasser Al-Khelaifi dhe ka filluar të shikojë mundësi të ndryshme për të ardhmen e tij.

“Një largim i mundshëm i Neymar këtë verë? Ajo që mund t’ju them është se ne presim që të gjithë lojtarët të bëjnë shumë më tepër se sezonin e kaluar”, tha katari në një intervistë për ‘Le Parisien’./ORAinfo/