Një batutë e Sarës kris ndjeshëm marrëdhënien e saj me Pajtimin

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e djeshme mes Pajtimit dhe Sarës.

Ky i fundit i ka shprehur Sarës faktin se do të donte të kishte një marrëdhënie si ajo mes Donaldit dhe Beatrix.

Sarah iu përgjigj duke i shprehur me ironi keqardhjen se ka zgjedhur femrën e gabuar për këtë gjë.

Pas kësaj diskutimi mes tyre agravoi duke u përfshirë në të edhe disa nga banorët e tjerë.

Pajtimi këmbënguli se me sjellen e saj, Sarah po krijon në publik përceptimin se marrëdhënia e tyre është thjesht një lojë.

Në fund të këtyre replikave Pajtimi i revoltuar nxiton të bëjë dhe një deklaratë tjetër të rëndësishme.

‘’Je e lirë’’,- i tha ai Sarës.

Sarah e nervozuar këmbënguli që t’i sqarojë atij se e gjitha ishte keqkuptim dhe pasojë e një shakaje por mesa duket për Pajtimin këto ishin disa batuta që nuk u përtypën lehtë.

Lajme me shume...