Një bukuroshe plot stil, motra e Adelinës ju lë pa fjalë me pamjen


Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa Adelina është edhe motra e saj, Diana.

Sot, ajo ka publikuar një foo ku shfaqet një super-femër plot stil.

Duket se Diana po bëhet një kopje e motrës./ORAinfo/

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...