Një ditë pas tubimeve, grupi i Berishës niset për në selinë blu

Dje kishte në Shqipëri protesta.

Një ditë pas protestës me skena të dhunshme në oborrin dhe ambientet e brendshme të selisë blu, grupi i Komisionit të Rithemelimit është nisur për te godina e Partisë Demokratike.

Kujtojmë se sot janë arrestuar 34 persona që lidhen me incidentet e djeshme në protestë, dhe 18 të tjerë janë vënë nën hetim, ndër ta Flamur Noka dhe Gazment Bardhi.

Postimi:
Sot ne oren 14.00 Komisioni i Rithemelimit te PD shkon ne Seli per nje deklarate.

Ftojme mediat te marrin pjese.

Lajme me shume...