Një gjyshe si Remzia, kaq shumë kujdeset për vetën e saj

Remzie Osmani, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon që edhe në ditët e sotme të sjellë këngë të reja. Së fundmi ajo ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me artistin, Irkenc Hyka, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një kohë të gjatë e pranishme në skenë, Remzia gjithmonë është kujdesur gjithmonë për dukjen dhe veshjen e saj.

Ndonëse tani është bërë gjyshe,kjo nuk ka ndaluar që këngëtarja nga Mushtishti të duket më në formë se kurrë.

E veshur me një fustan elegant ngjyrë vjollce, Remzia po duket si 20 vjçare./ORAinfo/