Një gjyshe si vjehrra e Elitës, kështu e uron Zërin për 1 Qershor

Kaq të shtrenjta i ka rrobat Renee

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të njohura për publikun Kosovar.

Është jeta e tyre private ajo që zë hapsira të mëdha në medie rozë, përcjell ORAinfo.

Çifti janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

Sot, nëna e Gjikos ka postuar foton më të ëmbël të Zërit, e me këtë imazh ajo uron nipin për Ditën e Fëmijëve./ORAinfo/

Kaq të shtrenjta i ka rrobat Renee

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !