Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike


Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një buqetë me lule./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...