Një veturë luksoze vidhet në Fushë Kosovë

Shpejtim Bulliqi reagon pas nisjes së hetimeve nga Prokuroria: Le të zbardhet e vërteta

Vidhet një veturë luksoze në Fushë Kosovë.

Policia e Kosovës njofton se një burrë me nënshtetësi gjermane ka raportuar se të dyshuar të panjohur ia kanë vjedhur veturën me targa gjermane.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë dhe vetura ka qenë i tipit BMW X5.

Tutje policia sqaron se rasti është nën hetime.