Njihuni me shoqen e ngushtë të Remzie Osmanit, qenka një zonjë e vërtetë


Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo na ka prezantuar me shoqen e saj të ngushtë./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...