Noizy dhe Loredana publikuan këngën e re

Butrint Imeri, Tayna dhe Mozzik publikojnë këngën

Stina e verës thuajse çdo vit bënë bashkë artistë të njohur për projekte të reja, dhe këtë vit veç se ka filluar publikimi i këtyre bashkëpunimeve.

Pas publikimit të bashkëpunimit, “Pare” nga Tayna, Butrinti dhe Mozzik sot u publikua edhe një tjetër duet. Bëhet fjalë për atë të Noizyt dhe Loredanës.

Kënga e dyshes tiullohet “Heart attack” dhe është publikuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës janë kujdesur vet artistët, shkruan rtv21.tv

https://www.instagram.com/noizy/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0a2b2289-5edf-4cad-b913-6658d6bf76e7
https://www.youtube.com/watch?v=qhrdHl1LZH4