Nora sapo ka dal nga firizerka, por veshja e saj provokues tërheq gjithë vëmendjen


Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Përveç muzikës, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me publikun pamje e sapodalur nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me grim me stil, është veshja e saj provokuese ajo që merr gjithë vëmendjen.
Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...