Nora zbulon sekretin për ‘trupin si peshk’

Imazhi që ka prekur botën: Infermierja është bërë simbol i tragjedisë në Bejrut Nora Istrefi edhe pse është nënë, vazhdon të posedoj një forma mbresëlënëse. Nora Istrefi ka ndarë një video së fundmi në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet në formë të mirë fizike teksa kryen ushtrimet në palestër. 35-vjeçarja në shumicën e rasteve ka theksuar se i kushton vëmendje dukjes dhe formësimit të trupit. Kjo ka bërë që këngëtarja shqiptare të komentohet në masë të madhe, ndërsa edhe ka grumbulluar një numër të konsiderueshëm fansash. Imazhi që ka prekur botën: Infermierja është bërë simbol i tragjedisë në Bejrut

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !