“Nuk do e puth Saimirin”, konkurrentja e “Love Story” bën deklaratën e papritur

Gjatë ditës së hënë në “Love Story” u transmetuan tre takime të Saimirit, me Merin, Flavian dhe me Generdën. Me secilën prej tyre, Saimiri shkëmbeu puthjet e para.

Së fundmi, konkurrentja tjetër, Einxhëll, ka deklaruar në “Daily Love Story” se nuk do ta puthte Saimirin sepse ka më shumë respekt për veten se për të.

“Nuk do ta pranoja një puthje sepse në radhë të parë, para se të kem respekt për Saimirin kam shumë respekt për veten time dhe nuk dua ta bëj atë gjë, nëse nuk e ndjej…nuk e di, por jam shumë e sigurt që nuk do ta bëj”, tha Einxhëll.

The post “Nuk do e puth Saimirin”, konkurrentja e “Love Story” bën deklaratën e papritur appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !