Nuk do t’iu besoni syve, shikoni ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e Adelina Tahirit

Roped director on how Josh Swickard and Lorynn York fell in love on set: ‘They had immediate chemistry’

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se i ka bërë një trajtim fytyrës dhe po duket shumë e relaksuar./ORAinfo/

Roped director on how Josh Swickard and Lorynn York fell in love on set: ‘They had immediate chemistry’