Nuk përmbahet Ana Leshi, e nxjerrë jashtë ‘zogun’


Ana Lleshi nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar.

Me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë ‘Përputhen’ u bë e njohur dhe në ccdo puntatë merrte jashtëzakonisht vëmendje.

Pas përjashtimit nga emisioni si pasojë e skandalit me Arjonin, Ana vendosi pas disa muajsh të merret me muzikë, shkruan kosovarja.

Ajo publikoi këngën e saj të parë ‘Deal’ e cila nuk u mirëprit nga publiku, madje nuk iu pëlqye fare, një dështim qysh në fillim.

Ana e cila nuk përton të ekspozohet e zhvishet, sot pozon me një fustan të hapur deri tek zogu, gjë që nuk paraqet problem për të.

Thjesht femër pa marre dhe pa komplekse.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...