Nuk po gjen hapësirë te PSG, Icardi drejt Premier League

Guardiola i “dashuruar” pas këtij lojtari

Mauro Icardi, mund të përfundojë në Premier League.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Mauro Icardi, sipas FootMercato, i është ofruar Newcastle,përcjell ORAinfo.

Guardiola i “dashuruar” pas këtij lojtari

Reprezentuesi argjentinas përballet me një konkurrencë të ashpër për pozicionet sulmuese në Parc des Princes dhe mund të bëhet një shtim i madh për Magpies ambicioze./ORAinfo/

Lajme me shume...