Nuk po përshtatet te Real Madrid, ja ku po përfundon Hazard

Nuk po gjen hapësirë te PSG, Icardi drejt Premier League

Hazard nuk po kalon kohë të mirë te Real Madrid.

Sipas El Nacional, Newcastle ka në tryezë një ofertë prej 40 milionë eurosh për lojtarin e Real Madridit, Eden Hazard,përcjell ORAinfo.

Nuk po gjen hapësirë te PSG, Icardi drejt Premier League

Ish-ylli i Chelseat ka pasur vështirësi në Spanjë dhe mund të tundohet të kthehet në Premier League nëse Magpies mund të bëjnë një grusht shteti të konsiderueshëm./ORAinfo/

Lajme me shume...