Nusja e Dautit me veshje serioze, po duket si zonjë e rëndë


Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe po duket si zonjë e rëndë./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...