Home / SHOWBIZ / Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha
Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha

Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha

Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan KosovaToday.

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të bardha dhe po duket paksa e plotë./KosovaToday/

Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 16, 2019 10:51 am ne link https://kosovatoday.com/?p=460133
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardha Nusja e Nexhatit në dasmë me komplete të bardhaRating: 4.8