Olta Gixhari shfaqet para pasqyrës, barku i saj i rrumbullakët merr vëmendjen

Aktorja e njohur shqipare, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël.

Këtë e ka konfirmuar nëpërmjet publikimit të një fotografie ku shfaqet në një moment intim me partnerin e saj.

E tani Olta nuk po ndalet së publikuari foto ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi i ka publikuar disa imazhe para pasqyrës dhe shtatzënia i ka dhënë mjaft nur.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !