Pa riçipeta dhe me fustan të ngushtë, Ariana ekspozon trupin e saj si ‘peshk’

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

Pa riçipeta dhe me fustan të ngushtë, Ariana ekspozon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/