Pacolli tregon arsyen pse sot udhëtoi për në Zvicër

Gjilani u përball me kronikën e zezë gjatë pandemisë, Lutfi Haziri ka një kërkesë

Behgjet Pacolli ka treguar arsyen pse sot udhëtoi për në Zvicër.

Lideri i AKR-së, njëherit deputeti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një postimi të bërë në Facebook, ka njoftuar se sot ka udhëtuar drejt Zvicrës, për t’iu bashkuar familjes së tij.

Ky është postimi i tij:

Sot kam udhëtuar për në Zvicër për t’u bashkuar me familjen time pasi në kufizimet aktuale në Kosovë, fëmijët e mi nuk mund të më bashkohen në shtëpinë time në Prishtinë.

Shpresoj së shpejti ta kalojmë këtë pandemi dhe jeta jonë të kthehet në normalitet.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !