Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, Dafina bën veprimin që askush nuk e priste

Afrona as gjatë karantinës nuk po i ndahet grimit, kaq e bukur është bërë sot

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Afrona as gjatë karantinës nuk po i ndahet grimit, kaq e bukur është bërë sot

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E pak ditë më parë, ajo u nda nga i dashuri, por duket se kjo gjë nuk e ka penguar që të punojë akoma më shumë.

Pak orë më parë, ajo njoftoi se tashmë ka publikuar projektin e saj më të ri./ORAinfo/

Afrona as gjatë karantinës nuk po i ndahet grimit, kaq e bukur është bërë sot

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !