Pamje nga festa e madhe e ditëlindjes së Sinanit dhe Andrrës

Era publikon foto me motrën e saj, të dyja po duken si ‘loҫka’ të vërteta

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Ata së bashku shfaqen vazhdimisht nëpër paraqitjet e tyre, shkruan ORAinfo.

Ҫifti janë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ishte ditëlindja e djalit të tyre, ku ata ndanë me ndjekësit pamje nga festa./ORAinfo/

Era publikon foto me motrën e saj, të dyja po duken si ‘loҫka’ të vërteta

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !