Pamje sa njëmijë fjalë, bota nën “pushtetin” e koronavirusit (Foto)

Britain’s Got Talent’s Bhim Niroula promises another original song if he makes next round

Britain’s Got Talent’s Bhim Niroula promises another original song if he makes next round

Koronavirusi ka bërë që miliona njerëz në të gjithë globin të izolohen në shtëpi. Ndonëse kjo masë shikohet si mënyra më e mirë për të shkëputur zinxhirin e infektimit, nga krahu tjetër nga kjo situatë ka përfituar dhe natyra.

Nuk na ndodh shpesh që të shohim rrugë të boshatisura, sheshe të qyteteve monopole, të “shurdhëta” nga mungesa e njerëzve. Këtë mund ta shkaktonte vetëm një pandemi si e koronavirusit të ri. Për më shumë ju ftojmë të shikoni fotografitë e mëposhtme.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !