Pamje të një grupi të ri, duke pritur për t’u karantinuar në konvikte

Pakoja emergjente, mësohet se kur do të dalin pagesat edhe për punëtorët e tjerë

Një grup i të rinjëve janë parë duke pritur për t’u karantinuar në konvikte.

Kosova dje u trondit nga një ngjarje e rëndë që ndodhi në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, ku një 26 vjeçar në rrethana ende të panjohura kërceu nga kati i 5-të i konviktit numër 7, i cili s’arriti t’u shpëtojë plagëve, duke ndërruar jetë në QKUK.

Pakoja emergjente, mësohet se kur do të dalin pagesat edhe për punëtorët e tjerë

Që nga dje ka pasur polemika dhe reagime të shumta në lidhje me karantinën.

Në këto momente 20:20 disa shtetas të tjerë kosovarë, po presin për t’u karantinuar në konvikte.

Mësohet se të njëjtit kanë ardhur nga Bullgaria.

Ndërsa, ata shihen duke mbajtur distancën dhe njësitet e policisë duke mbajtur nën kontroll sigurinë dhe situatën.

Pakoja emergjente, mësohet se kur do të dalin pagesat edhe për punëtorët e tjerë

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !