Pamje të rënda, momenti kur u qëllua mbështetësja e Trumpit në Kongresin Amerikan


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-së: Pamjet nga Uashingtoni tronditëse

Po vazhdon protesta e mbështetësve të Trumpit në ndërtesën e kongres.

Roja Kombëtare është dërguar në ndërtesën e Kongresit Amerikan për të vendosur nën kontroll situatën, pasi protestuesit pro-Trump pushtuan godinën.

Si pasojë e protestave një grua është plagosur brenda godinës. Sipas Daily Mail, gruaja është mbështetëse e Donald Trump dhe është qëlluar në gjoks.

Ajo është në gjendje kritike për jetën.

Deri më tani po raportohet se janë edhe gjashtë të plagosur.

Ende nuk dihet kush e ka plagosur gruan, por në pamje shihet se si policia e trajton atë pasi u qëllua në gjoks.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...