Pas 49 ditë qëndrimi në shtëpi, në këtë gjendje ka përfunduar Mihrija

A e njihni? Ky është kunati i panjohur i Afrona Dikës

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

A e njihni? Ky është kunati i panjohur i Afrona Dikës

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pas 49 ditësh qëndrimi në shtëpi.

Edhe në këtë fotografi, Mihrija po duket në formë mjaftë të mirë./ORAinfo/

A e njihni? Ky është kunati i panjohur i Afrona Dikës

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !