Pas fshirjes së fotove, reagon Luana dhe i bën të gjithë merak

Fansi vuri bast se Bebe Rexha nuk do ta shihte mesazhin e tij, këngëtarja e sheh dhe i thotë t’i bëjë gati paratë

Pak ditë më parë u vu re se nga profili i Luana Vjollcës ishin fshirë të gjitha fotot, madje dhe ajo e profilit. Kjo shqetësoi jo pak fansat e moderatores, të cilët menduan se dikush mund t’i kishte marrë Instagramin.Pas fshirjes së fotove, reagon Luana dhe i bën të gjithë

Luana ka reaguar së fundmi duke publikuar një foto në Instastory. Mirëpo, fotoja në fjalë vetëm sa ka shtuar merakun te fansat e saj.

“Traumë”, ka shkruar ajo, duke mos dhënë më shumë detaje. Çfarë po ndodh me moderatoren?