Pas lindjes, Genta vjen me ndryshim të madh në pamje, në krah mbanë binjakun e saj

Genta Ismajli, është një figurë shumë e dashur për audiencën e gjerë.

Energjia, këngët dhe kërcimet e saj, kanë qenë vetëm disa nga vetitë që e karakterizojnë atë si artiste, shkruan ORAinfo.

Kohëve të fundit, jetën e saj profesionale e ka lënë disi anash dhe i është përkushtuar rritjes dhe kujdesit të dy binajëve të saj.

Ani pse ka pak kohë që ka lindur, ajo duket në formë shumë të mirë. Këngëtarja, ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, duke i prerë flokët.

Sa bukur duket me njërin nga binjakët e saj./ORAinfo/