Pas ndryshimit në pamje, Gili habit të gjithë më këtë veshje

Gili, është këngëtarja që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.

Ajo, vazhdimisht ka qenë aktive me projektet e saj, ani pse pandemia disi e bllokoi aktivitetin e artistëve në përgjithësi, shkruan ORAinfo.

Gili gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, ku veshjet e saj elegante kanë zënë vend më shumë në gardërobën e saj.

Gili se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me stil unik.

Me këtë veshje, Gili edhe njëherë na dëshmon se për veshje ajo është gjithmonë unike, ndërsa dominon veshja vizëlluese dhe me xixa.

Me këso veshja kaq të veçantë nuk e kemi parë kurrë Gilin. /ORAinfo/