Pas privimit nga jeta të pronari i kompanisë turistike, vjen reagimi nga familjarët

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të sajNjë ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sonte.

Pronari i kompanisë turistike “Selo Tours”, Selajdin Janjeva, dyshohet se është vr’arë në roët e vona të së enjtes në Novi Pazar.

Po ashtu, një i afërm i tij është plagosur në rrethana ende të panjohura.

Lajmin për vdekjen e tij tani e kanë konfirmuar edhe familjarë të tij.

Nipi i tij ka bërë një postim në Facebook pas vr’asjes së axhës së tij:

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !