Pas tre muajsh, Blero takohet me vajzën e tij

Blero takohet me vajzën e tij pas tre muajsh.

Blero është takuar me vajzën e tij Tarën.

Për shkak të virusit Covid-19, njerëzit kanë mbetur të bllokuar në vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Kështu ata e kishin të pamundur të takoheshin edhe me familjarët e tyre të ngushtë.

Njësoj ka ndodhur edhe me Bleron i cili jo vetëm që mbeti pa e parë gruan e tij Afronën por edhe ka tre muaj që nuk ishte takuar me vajzën e tij Tarën.

Dhe tani më në fund dyshja e kanë ndarë shtratin së bashku e këtë e bëri të ditur Blero nëpërmjet një postimi në Instagram, imazh pranë të cilit tregoi se ky takim ndodhi pas tre muajsh.

Në fytyrat e të dyve shihet lumturia.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !