Për ditëlindjen e Borës Donaldi merr këtë surprizë në shtëpi, vjen reagimi nga Beatrixi

Ngjarje të papritura po ndodhin në shtëpinë e Big Brother Vip.

Sot në 9 Janar, në ditëlindjen e Bora Zemanit, Donaldit i kanë shkuar tre parashuta në “Big Brother VIP”.

Në njërën shprehej mbështetja për të, ndrësa në tjetrën ishte data 9 Janar.

Donaldi është emocionuar shumë dhe gjithë banorët janë habitur nga shfaqja me 3 parashuta.

Por Beatrix ka mbetur e habitur duke shprehur shqetësim për datën 9 që është shkruar në parashutë. Edhe banorët e tjerë janë çuditur nga reagimi i Batrixës duke e pyetur nëse ka diçka që nuk shkon.

Lajme me shume...