Për herë të parë takohen Beatrixa dhe Einxhel pas daljes nga BBV dhe thumbojnë Donaldin

Thaçi e Veseli deklarohen të pafajshëm për akuzat e reja

Beatrixa dhe Einxhel takohen për herë të parë pas daljes nga “BBV” dhe “thumbojnë” Donaldin.

Beatrix Ramosaj dhe Einxhel Shkira ishin shoqe shumë të mira brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Mirëpo, marrëdhënia e tyre pësoi krisje dhe shkak për këtë u bë Donald Veshaj, me të cilin këngëtarja krijoi një lidhje.

Megjithatë, duket se raportet mes vajzave kanë ndryshuar sërish, pasi ato janë takuar pak momente më parë.

Ishte Trixa që ka ndarë një foto në Instastory, të cilën fansat e kanë konsideruar një “thumb” për Donaldin.

“Hei Engjëll. Më në fund ritakim, Goca imee”, ka shkruar Ramosaj përmbi foton.

Thaçi e Veseli deklarohen të pafajshëm për akuzat e reja

Kujtojmë që kjo e fundit u nda nga Donaldi menjëherë sapo mbaroi “BB VIP” dhe nga ai moment “kunjat” mes tyre kanë qenë të shumta.