Për Ryven ka dalë vera, kaq shkurtë është veshur

Ryva Kajtazi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo po vazhdon aktivitetin e saj si në dasma ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Ani pse është shumë e përkushtuar në profesionin e saj, Ryva nuk e lë anash asnjëherë familjen e saj, madje ajo i kushton vëmendje edhe vetës sa saj.

Së fundmi ajo është parë në një ambient shumë të bukur, të rrethuar me male dhe natyrë të bukur.

E çka bie në sy është veshja e saj e shkurtë, e duket se për të ka dalë vera./ORAinfo/