Perisic nis bisedimet me këtë skuadër

Mposhtë Chelsean, Liverpool fiton Kupën FA

Ivan Perisic, ka zhvilluar bisedime me Chelsean dhe një numër klubesh të tjera për një transferim të lirë, pasi ka mbetur i pakënaqur nga oferta më e fundit e Interit ndaj tij, kupton 90min.

Marrëveshja aktuale e kroatit mbaron në fund të qershorit dhe një rinovim duket gjithnjë e më i pamundur me kohën që po kalon për të arritur një marrëveshje, përcjell ORAinfo.

Mposhtë Chelsean, Liverpool fiton Kupën FA

Nerazzurrët kishin besuar se Perisic do të ndiqte bashkatdhetarin e tij Marcelo Brozovic në vënien e stilolapsit në letër, por 33-vjeçari është acaruar nga propozimi i tyre dhe se sa vonë është lënë një zgjatje./ORAinfo/