‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi janë dy këngëtarët shumë të pëlqyer të muzikës popullore.

Ata së fundi kanë publikuar këngën e re të quajtu ‘Po ta boj hallall’, përcjell ORAinfo.

E kjo këngë duket se është mirëpritu nga fansat e tyre.

Kjo këngë është i pari duet për Egjin dhe Afrim Muqiqin./ORAinfo/