‘Prapaskenat’ e parlamentit/ Deputeti sfidon Kujtim Gjuzin, lyen flokët dhe pret baluket (FOTOT)

Deputeti opozitar Selami Jenisheri ka vendosur të ndryshojë look.

Ditën e sotme ai është shfaqur në seancë plenare me flokët të lyera dhe baluket me vijë në mes.

Në momentin e marrjes së mandatin rreth një vit më parë, Jenisheri u shfaq në publik, me flokët e thinjura dhe pak më tradicional.

Por mesa duket fama nën kostumin e deputetit e ka bërë atë të mendojë për një look të ri për të tërhequr vëmendjen.

Duket se Jenisheri është futur në garë me Kujtim Gjuzin, i cili solli një model të panjohur më parë flokësh në parlament.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !