Preket për Italinë, Lady Gaga nuk i përmban lotët: Është në lutjet e mia

Foto/ 600 km rrugë në këmbë, kryebashkiaku rebelohet ndaj Contes, ja arsyeja

Foto/ 600 km rrugë në këmbë, kryebashkiaku rebelohet ndaj Contes, ja arsyeja

Pasi ideoi koncertin virtual One World Together at Home” për të mbledhur fonde për Organizatën Botërore të Shëndetësisë, Lady Gaga është rikthyer të flasë për pandeminë e koronavirusit duke u fokusuar tek një mesazh solidariteti për Italinë.

“ Më vjen shumë keq pwr të gjithë pëersonat që po vuajnë në këto momente në Itali. Dua t`ju them se jeni në zemrën dhe lutjet e mia”, u shpreh ylli I muzikës botërore në një videomesazh nga Los Angeles duke mbajtur me vështirësi lotët.

Lady Gaga, emri I vërtetë I së cilës është Stefani Joanne Angelina Germanotta, është me origjinë nga Sicilia, ku ka ende të afërm. Zyrtarët italiane e kanë filluar gradualisht lehtësimin e masave të rrepta të izolimit, të cilat u vendosën për parandalimin e koronavirusit të ri, që gjunjëzoi veriun e saj. Italia është sot ndër vendeve më të goditura në botë nga koronavirusi. Numri i vdekjeve atje ka mbërritur në mbi 28.700, ndërsa të infektuarit janë më shumë se 200.000.

Foto/ 600 km rrugë në këmbë, kryebashkiaku rebelohet ndaj Contes, ja arsyeja

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !