Premtimi i Metës: Nuk merrem më me Tiranën politike, por me…

Presidenti Meta tha se përpjekjet e tij për të ecur para me integrim u minuan dhe se tashmë nuk do të merret më me Tiranën Politike, por do i përkushtohet qytetarëve.

“Kam bërë përpjekje të qartë për të ecur bashke në procesin e integrimit të Shqipërisë me kërkesat që paraqita javën e kaluar që ta gjente vendin më të bashkua, por këto përpjekje u minuan dhe secili ke të mbajë barrën e veprimeve të tyre.

Unë do të kalojë më pak kohë me Tiranë politike dhe do i kushtojë më shumë kohë qytetarëve”, tha Meta.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !