“Presidenit nuk di gjithçka”/ Meta flet për bazën e Pashalimanit

Një ditë më patë mediat greke raportuan se kryeministri Edi Rama është i gatshëm t’i japë Turqisë Pashalimanin, për ta shndërruar në një bazë ushtarake detare.

Në lidhje me këtë çështje, gazetarët pyetën edhe presidentin e Republikës, Ilir Meta.

“Për Pashalimanin, nuk i di të gjitha. Do të këshillohem me këshilltarët e mi dhe do të jap një përgjigje në kohën e duhur. Presidenti nuk di gjithçka”, deklaroi Meta.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !