Publikohen pamje nga përleshja fizike në emision mes Erit e Dorit


S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht.

Një sherr i turpshëm ka ndodhur me Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen.

Sherri i cili nisi me një koment banal, dhe është i pajustifikuar, nisi pas një debati në studio me hyrjen e Dorit.

Eri pasi doli nga studio për tu qetësuar tha për Dorin se: Po e mbroja, se thashë kam hyrë vetë i ri dhe e di ca presioni ka. ai e ka bërë për vemendje.

Por pavarësisht kësaj Eri shkon sërish ‘të sqarohet’ me Dorin e pyet: ca ke ti për punë e leshit ore kokëpalarë.

Pas kësaj sherri mes tyre degjeneroi në përplasje fizike që kërkoi dhe ndërhyrjen e konkurrentëve dhe stafit mbështetës të Top Channel.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...