Publikohet foto e Norës bionde, nuk njihet


Kur Nora Istrefi ishte bjonde dhe dukej shumë ndryshe.

Të gjithë e njohin Nora Istrefin, këngëtaren që prej shumë vitesh i reziston kohës me muzikë dhe stil.

Ajo nuk ndalet, ndërkohë që hiti i fundit i saj mbetet ai me Butrint Imerin.

Por, jo vetëm kaq. Nora, ka sjell një kolazh me këngët e saj të kënduara në verzionin akustik dhe në mënyrë të mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është 100 % zeshkane, ama një herë ka qenë edhe bjonde, që duket se ka qenë gabim.

Nuk i kanë hije, apo?

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...