Punë e kryer, ky do të jetë trajneri i ri i United

Milan nuk dëshiron të ikë nga duart ky lojtar

Manchester United, është i vendosur të shtojë ndjekjen e tyre për Zinedine Zidane pasi është konfirmuar shkarkimi i Ole Gunnar Solskjaer zbulon The Times.

Solskjaer është shkarkuar pasi që skuadra e tij humbi 4-1 në Watford, me zyrtarët e klubit tani në procesin e zgjidhjes së paketës së tij të kompensimit,përcjell ORAinfo.

Milan nuk dëshiron të ikë nga duart ky lojtar

Zidane është kandidati kryesor i United për të zëvendësuar norvegjezin dhe ata janë të vendosur të paraqesin një ofertë fitimprurëse për të bindur ish-trajnerin e Real Madridit të transferohet në Old Trafford./ORAinfo/

Lajme me shume...