Qëndresa emocionohet me befasinë për ditëlindje, publikohet momenti kur përlotet


Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo feston ditëlindjen, e shihet se është emocionuar nga befasia që i kanë bërë./ORAinfo/


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...