Qëndresa vishet me dallam, kaq bukur po duket e rregulluar si nuse

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet me veshje tradicionale.

Me dallam të bukur dhe e rregulluar si nuse, Qëndresa po shkëlqen në pamje.

Burri i saj, Labinot Gashi do të ‘shkrihet’ kur ta shoh në këtë gjendje. /ORAinfo/