Rama thirrje Vuçiç: Mos ushqe kundërvënie në Kosovë (VIDEO)

Qeveria shqiptare i doli në krah sot Kosovës, duke dënuar sjelljen e grupeve serbe në veri të vendit.

Edi Rama mori në mbrojtje Albin Kurtin, duke thënë se marrëveshja duhet zbatuar dhe Kosova është në të drejtën e saj.