Home / KOSOVA / Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarë
Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarë

Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarë

Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarë

Ramush Haradinaj tregohet i ashpër: Servilëve, udha e mbarë!

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook, është treguar i ashpër me të gjithë ata që e akuzuan se po prish marrëdhëniet me miqtë ndërkombëtar, sidomos me SHBA-të dhe BE-në, shkaku i taksës.

Haradinaj ka thënë se miqësia me aleatët perëndimor, për të dhe AAK-në është e përhershme dhe e shenjtë.

“Miqësia me aleatët perëndimor, për mua dhe AAK-në është e përhershme dhe e shenjtë. Raportet tona me partnerët kanë për bazë sinqeritetin, jo servilizmin”, ka shkruar Haradinaj.

Ai ka shtuar se falë kësaj miqësie me aleatët perëndimor, Kosovës iu besua krijimi i Ushtrisë, u ndalua copëtimi i Kosovës etj.

“Falë një marrëdhënie të këtillë, Kosovës iu besua krijimi i Ushtrisë, u ndalua copëtimi i Kosovës, u finalizua pronësia mbi Trepçën 100 % Kosovës, si dhe tema të tjera. Servilëve, udha e mbarë!”, shkroi Haradinaj.

Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarë

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 15, 2019 2:48 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=460044
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarë Ramush Haradinaj: Servilëve, udha e mbarëRating: 4.8